Dłonie

foto

MANICURE KLASYCZNY

Efektem dobrze wykonanego manicure jest skrócenie i opiłowanie paznokci, nadanie im odpowiedniego kształtu, oraz usunięcie skórek wokół wału paznokciowego.

Każdy z tych etapów wymaga niezmiernej dokładności i delikatności oraz zastosowania odpowiedniej techniki pracy. WSZYSTKIE PRZYRZĄDY KOSMETYCZNE DEZYNFEKOWANE SĄ ULTRADŹWIĘKAMI, ODPOWIEDNIO PAKOWANE W PAKIETY I STERYLIZOWANE W AUTOKLAWIE – KAŻDEJ Z KLIENTEK OFEROWANY JEST OSOBNY PAKIET NARZĘDZI.

 


Gentle care of nails in a beauty salon

MANICURE JAPOŃSKI

Manicure japoński firmy P.Shine polega  na opiłowaniu paznokci i odsunięciu skórek wokół wału paznokciowego oraz wtarciu w płytkę paznokcia substancji, które sprawiają, że zyskuje ona blask delikatnie różowej perły. Substancje wcierane to m.in. keratyna, witaminy A+E, pyłek pszczeli i krzemionka z Morza Japońskiego. Nadają paznokciom naturalnie różowy połysk, wzmacniają je i odżywiają. Zabieg jest szczególnie polecany dla paznokci kruchych, łamliwych i podatnych na rozdwajanie się. Już po pierwszym razie paznokcie stają się wyraźnie mocniejsze, a seria 4-5 zabiegów całkowicie likwiduje problem łamania, rozdwajania i słabych paznokci. Efekt na paznokciach utrzymuję się przez 2 tygodnie. Polecany również panom.

foto

PIELĘGNACJA SPA

Zabieg ten polega na uzupełnieniu zabiegu manicure o pielęgnację suchej i delikatnej skóry dłoni. Działanie zabiegu to wygładzenie, regeneracja, odżywienie, nawilżenie i ochrona skóry (peeling gruboziarnisty, maska kremowa, kąpiel parafinowa, krem).
Pracujemy na kosmetykach:
Clarena, O.P.I, Mollon PRO, Indigo Nails Lab, Semilac, Nails Company

 

STYLIZACJA PAZNOKCI

Metoda hybrydowa zakłada pracę na naturalnej płytce paznokcia dzięki temu paznokieć nie jest w żaden sposób uszkadzany i nie traci na swojej naturalnej witalności.

Mollon PRO HybridShine UV i Indigo Gel Polish to unikalna formuła lakierowo – żelowa utwardzana w lampie UV LED. Idealna przyczepność i gwarancja braku odprysków.
Nakłada się jak lakier jest wytrzymały jak żel, zdejmuje się w kilka minut. Zapewnia długotrwałe utrzymywanie się lakieru, nasycony i lśniący kolor z połyskiem – efekt glamour na paznokciach.
Stylizacja jest odporna na zarysowania, nie ściera się, nie ulega zmatowieniu, zapewnia naturalny wygląd paznokci po pomalowaniu. Wspomaga proces naturalnego wzrostu paznokci- wzmacnia płytkę, zabezpiecza przed pękaniem i łamaniem. Manicure hybrydowy umożliwia łatwą i szybką aplikacje: podkład, kolor, top są nakładane pędzelkiem lakierowym.