Stopy

foto

PEDICURE KLASYCZNY

Efektem dobrze wykonanego pedicure jest skrócenie i opiłowanie paznokci, z nadaniem im odpowiedniego kształtu, usunięcie skórek wokół wału paznokciowego oraz dokładne starcie zrogowaciałego naskórka frezarką podologiczną. Każdy z tych etapów wymaga niezmiernej dokładności i delikatności oraz zastosowania odpowiedniej techniki pracy.

WSZYSTKIE PRZYRZĄDY KOSMETYCZNE DEZYNFEKOWANE SĄ ZA POMOCĄ MYJKI ULTRADŹWIĘKOWEJ, NASTĘPNIE ODPOWIEDNIO PAKOWANE W PAKIETY I STERYLIZOWANE W AUTOKLAWIE – KAŻDEJ Z KLIENTEK DEDYKOWANY JEST OSOBNY PAKIET NARZĘDZI.

cayenne_pielegnacja_spa_2

PIELĘGNACJA SPA

Zabieg ten polega na uzupełnieniu zabiegu pedicure o pielęgnację skóry stóp. Polecany dla skóry popękanej, suchej. Działanie zabiegu to wygładzenie (peeling gruboziarnisty, maska, kąpiel parafinowa), odżywienie skóry, zmiękczenie lub ograniczenie potliwości stóp.

 

cayenne_stylizacja_paznokci

STYLIZACJA PAZNOKCI

Metoda hybrydowa zakłada pracę na naturalnej płytce paznokcia dzięki temu paznokieć nie jest w żaden sposób uszkadzany i nie traci na swojej naturalnej witalności. To unikalna formuła lakierowo – żelowa utwardzana w lampie UV LED. Idealna przyczepność i gwarancja braku odprysków.
Nakłada się jak lakier jest wytrzymały jak lekki żel, zdejmuje się w kilka minut. Zapewnia długotrwałe utrzymywanie się lakieru, nasycony i lśniący kolor z połyskiem – efekt glamour na paznokciach.
Stylizacja jest odporna na zarysowania, nie ściera się, nie ulega zmatowieniu, zapewnia naturalny wygląd paznokci po pomalowaniu. Wspomaga proces naturalnego wzrostu paznokci- wzmacnia płytkę, zabezpiecza przed pękaniem i łamaniem.