Stopy

foto

FREAZARKOWY PEDICURE KLASYCZNY

Pedicure klasyczny to relaksująca kąpiel stóp, skrócenie i opiłowanie paznokci z nadaniem im odpowiedniego kształtu, usunięcie skórek wokół wału paznokciowego, pomalowanie paznokci klasycznym lakierem oraz dokładne starcie zrogowaciałego naskórka ze stóp przy pomocy frezarki podologicznej.

WSZYSTKIE PRZYRZĄDY KOSMETYCZNE STERYLIZOWANE SĄ PROMIENIAMI UVC, ODPOWIEDNIO PAKOWANE W PAKIETY I STERYLIZOWANE W AUTOKLAWIE – KAŻDEJ Z KLIENTEK OFEROWANY JEST OSOBNY PAKIET NARZĘDZI.

cayenne_pielegnacja_spa_2

PIELĘGNACJA SPA

Pielęgnacja SPA polega na uzupełnieniu zabiegu frezarkowego pedicure o pielęgnację skóry stóp. Wykonuję ją za pomocą peelingu gruboziarnistego, maski kremowej i kąpieli parafinowej. Zabieg polecany jest dla skóry popękanej, suchej i podrażnionej. Działanie zabiegu to intensywne wygładzenie i lekkość stóp, odżywienie skóry oraz zmiękczenie lub ograniczenie ich potliwości.

 

cayenne_stylizacja_paznokci

FREZARKOWY PEDICURE HYBRYDOWY

Pedicure hybrydowy to relaksująca kąpiel stóp, skrócenie i opiłowanie paznokci z nadaniem im odpowiedniego kształtu, usunięcie skórek wokół wału paznokciowego, pomalowanie paznokci lakierem hybrydowym oraz dokładne starcie zrogowaciałego naskórka ze stóp przy pomocy frezarki podologicznej.

Metoda hybrydowa zakłada pracę na naturalnej płytce paznokcia dzięki temu paznokieć nie jest w żaden sposób uszkadzany i nie traci na swojej naturalnej witalności. To unikalna formuła lakierowo – żelowa utwardzana w lampie UV LED. Idealna przyczepność i gwarancja braku odprysków.
Nakłada się jak lakier jest wytrzymały jak lekki żel, zdejmuje się w kilka minut. Zapewnia długotrwałe utrzymywanie się lakieru, nasycony i lśniący kolor z połyskiem – efekt glamour na paznokciach.
Stylizacja jest odporna na zarysowania, nie ściera się, nie ulega zmatowieniu, zapewnia naturalny wygląd paznokci po pomalowaniu. Wspomaga proces naturalnego wzrostu paznokci- wzmacnia płytkę, zabezpiecza przed pękaniem i łamaniem.