Dłonie

foto

MANICURE KLASYCZNY

Manicure klasyczny to skrócenie i opiłowanie paznokci, nadanie im odpowiedniego kształtu, oraz usunięcie skórek wokół wału paznokciowego i pomalowanie paznokci klasycznym lakierem.

WSZYSTKIE PRZYRZĄDY KOSMETYCZNE STERYLIZOWANE SĄ PROMIENIAMI UVC, ODPOWIEDNIO PAKOWANE W PAKIETY I STERYLIZOWANE W AUTOKLAWIE – KAŻDEJ Z KLIENTEK OFEROWANY JEST OSOBNY PAKIET NARZĘDZI.

foto

PIELĘGNACJA SPA

Pielęgnacja SPA to zabieg, który polega na wygładzeniu i nawilżeniu suchej i delikatnej skóry dłoni. Działanie zabiegu to wygładzenie, regeneracja, odżywienie, nawilżenie i ochrona skóry. Zabieg polega na kąpieli dłoni oraz dokładnym peelingu. Następnie nakładam wygładzające serum  i maskę kremową. Dłonie zanurzane są w kojącej kąpieli parafinowej i otulane miękkimi rękawiczkami na 15 min.

 
Gentle care of nails in a beauty salon

MANICURE JAPOŃSKI

Manicure japoński firmy P.Shine polega  na opiłowaniu paznokci i odsunięciu skórek wokół wału paznokciowego oraz wtarciu w płytkę paznokcia substancji, które sprawiają, że zyskuje ona blask delikatnie różowej perły. Substancje wcierane to m.in. keratyna, witaminy A+E, pyłek pszczeli i krzemionka z Morza Japońskiego. Nadają paznokciom naturalnie różowy połysk, wzmacniają je i odżywiają. Zabieg jest szczególnie polecany dla paznokci kruchych, łamliwych i podatnych na rozdwajanie się. Już po pierwszym razie paznokcie stają się wyraźnie mocniejsze, a seria 4-5 zabiegów całkowicie likwiduje problem łamania, rozdwajania i słabych paznokci. Efekt na paznokciach utrzymuję się przez 2 tygodnie. Polecany również panom.

MANICURE HYBRYDOWY

Manicure hybrydowy to skrócenie i opiłowanie paznokci, nadanie im odpowiedniego kształtu, oraz usunięcie skórek wokół wału paznokciowego i pomalowanie lakierem hybrydowym. Hybryda zakłada pracę na naturalnej płytce paznokcia dzięki temu paznokieć nie jest w żaden sposób uszkadzany i nie traci na swojej naturalnej witalności. To unikalna formuła lakierowo – żelowa utwardzana w lampie UV LED. Idealna przyczepność i gwarancja braku odprysków.

Nakładana jak lakier, wytrzymała jak lekki żel, zdejmuje się w kilka minut. Zapewnia długotrwałe utrzymywanie się lakieru, nasycony i lśniący kolor z połyskiem – efekt glamour na paznokciach.
Stylizacja jest odporna na zarysowania, nie ściera się, nie ulega zmatowieniu, zapewnia naturalny, cienki wygląd paznokci po pomalowaniu. Wspomaga proces naturalnego wzrostu paznokci- wzmacnia płytkę, zabezpiecza przed pękaniem i łamaniem.