MAKIJAŻ PERMANENTNY LONG-TIME-LINER nr 1 na Świecie

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

Doskonała linia brwi to rzadkość. Kobiety często narzekają, że ich brwi są nierówne, za małe, za krótkie lub zbyt rzadkie. Ciągłe farbowanie, rysowanie ich kształtu kredką czy konturówką to zabiegi krótkotrwałe i uciążliwe. Należysz do kobiet zmagających się ze swoimi brwiami, boisz się aby nie rozmazać rysunku w ciągu dnia, straciłaś włoski w łuku brwiowym poprzez nieumiejętną depilację? Dzięki makijażowi permanentnemu możesz odzyskać naturalny kształt brwi z pięknym łukiem brwiowym podkreślającym Twoje oczy i urodę. Brwi permanentne możesz wykonać dwoma metodami: włoskową i cieniowania.
Przeciwwskazania do zabiegu:
Zabieg należy odsunąć w czasie jeśli:
przechodzisz infekcję wirusową, chorujesz na cukrzycę lub łuszczycę, w odstępie mniejszym niż 2 tygodnie ostrzykiwałaś twarz Botoxem lub kwasem hialuronowym, jesteś w ciąży, przyjmujesz leki sterydowe.

MAKIJAŻ PERMANENTNY POWIEK

Marzysz o wyrazistym, głębokim spojrzeniu? Chcesz aby Twoje oczy były zawsze podkreślone? Masz dość codziennego malowania kresek i zerkania w lustro czy makijaż jest w porządku? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś TAK, to znaczy, że makijaż permanentny oczu jest dla Ciebie idealny. Makijaż permanentny pozwala doskonale podkreślić oczy i zagęścić linię rzęs. Przeznaczony jest dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i nienaganny wygląd.
Przeciwwskazania do zabiegu:
Zabieg należy odsunąć w czasie jeśli:
przechodzisz infekcję wirusową, chorujesz na cukrzycę lub łuszczycę, używasz preparatu na porost rzęs (na miesiąc przed zabiegiem należy go odstawić), masz przedłużone lub zagęszczone rzęsy (należy je zdjąć przed zabiegiem), masz infekcje lub choroby oczu, w odstępie mniejszym niż 2 tygodnie ostrzykiwałaś twarz Botoxem lub kwasem hialuronowym, jesteś w ciąży, przyjmujesz leki sterydowe.

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

Idealny kształt i kontur ust to marzenie każdej kobiety. Często po przebytych opryszczkach kontur zanika, rozmywa się i zmienia kształt ust. Dzięki makijażowi  permanentnemu  możesz wyrównać asymetrię ust, delikatnie je powiększyć lub pomniejszyć oraz podkreślić ich prawidłowy kształt i dobrać wymarzony kolor.
Przeciwwskazania do zabiegu:
Zabieg należy odsunąć w czasie jeśli:
przechodzisz infekcję wirusową, masz aktywna opryszczkę (zabieg możesz wykonać 2 tygodnie od jej zagojenia), Twoje usta są suche i popękane, chorujesz na cukrzycę lub łuszczycę, w odstępie mniejszym niż 2 tygodnie ostrzykiwałaś twarz Botoxem lub kwasem hialuronowym, przyjmujesz leki sterydowe.